24 березня завершився прийом документів на посаду голови Національної служби здоров’я України. Для участі в конкурсі подали документи четверо кандидатів, які працюють в команді НСЗУ. Це – нинішній очільник служби Андрій Віленський, головна бухгалтерка Леся Іванищук, заступниця директора департаменту договірної роботи Олександра Машкевич та наша Тетяна Бойко з Чернігівщини.

Тетяна працює директоркою департаменту комунікацій НСЗУ майже з початку створення Національної служби здоров’я України. Працювала на керівних посадах у приватному та державному секторі, була членом виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Має повну вищу освіту за спеціальністю «математика та основи економіки», а також диплом магістра політології, публічної політики та адміністрування. Крім того, Тетяна Бойко проходила навчання у різноманітних програмах – Української школи політичних студій, The Aspen Institute Kyiv, Києво-Могилянській бізнес-школі тощо. У серпні 2016 року проходила стажування у Великобританії за програмою British Council. Має великий досвід роботи з міжнародними організаціями та в громадській діяльності.

Джерело – https://www.facebook.com/nszu.ukr