ОВЕН (21.03-20.04). Складний час, однак, вирішальний для вашої кар’єри та відносин з керівництвом. Рекомендується показати в усій красі свій професійний рівень. Перемоги, завойовані на цьому тижні, ще довго будуть приносити призові. Бережіть свої сили, тому що суперечки й переговори загрожують відняти у вас багато енергії. У вихідні віддайте перевагу пасивному відпочинку. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – п’ятниця.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Спробуйте трохи змінити свій стиль спілкування. Задумайтеся, що для того, щоб бути прекрасним співрозмовником, зовсім не потрібно багато говорити, набагато важливіше вміти слухати. Зараз не час для реалізації нових ідей, перешкоди будуть виникати на кожному кроці. Будьте уважніше, виконуйте розпорядження керівництва точно й у строк. Сприятливий день -середа, несприятливий день – четвер.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вас очікує успіх у роботі й в особистому житті. Ви зможете стати лідером і організатором дуже вдалих і прибуткових проектів і подій, хоча деякі перепони в справах можуть злегка розчарувати вас. Терпіння й праця, насправді, усе перетруть і подарують вам виконання найзаповітніших бажань. У вихідні відмінно пройдуть поїздки й подорожі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.

 

РАК (22.06-23.07). Не час для широкої демонстрації своїх амбіцій. Самовпевненість теж може виявитися зайвою. І не будьте надмірно вимогливі до навколишніх. Намагайтеся уникати перенапруги на роботі. У вихідні спробуйте звести до мінімуму контакти, вони загрожують бути занадто стомлюючими. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – субота.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий час для дій, що вимагають відповідальності й уваги, зосередженості й дисципліни. Варто ставити перед собою реалістичні завдання, не намагайтеся зробити все й відразу. Будьте неквапливі й уважні, не намагайтеся всі проблеми вирішувати самостійно, радьтеся з близькими людьми й колегами. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – п’ятниця.

 

ДІВА (24.08-23.09). Найбільш затребуваним зі списку ваших здібностей буде дипломатичне мистецтво. Потрібно вміти вчасно промовчати. Вас чекає творче натхнення у всьому, навіть у повсякденній роботі. Наявність дрібних непорозумінь зажадає негайного реагування, але діяти необхідно акуратно. У вихідні поступки в дрібницях дозволять зберегти мир і благополуччя у вашій родині. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Настав час для самореалізації й розкриття творчого потенціалу. Шукайте новий підхід до старих проблем, нову роботу. Безжалісно розставайтеся з усім застарілим і непотрібним. Вас чекає вигідне ділове співробітництво. Добре вирішуються банківські питання. Вихідні присвятіть родині, відправляйтеся в гості до ваших друзів. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – субота.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий період для генерування й втілення ваших ідей у реальність. Ділова зустріч може виявитися досить корисною й прибутковою. Зараз добре будувати плани на найближче майбутнє, усі вони здійсняться. Вас чекають серйозні зміни в сімейному житті, і обставини складуться на вашу користь. Буде чудово, якщо ви витратите все нагромадження енергії на сімейні відносини. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Мінімальні зусилля будуть давати максимум результату. Остерігайтеся бажати комусь зла, нехай і цілком заслужено – ваше бажання може матеріалізуватися в страхаючому обсязі. Ви уникнете перевантажень. У вихідні будь-яка ваша справа зажадає азарту, якщо, звичайно, вам важливий результат. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – понеділок.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Раціональність і вміння збалансувати свої емоції дозволять вам розкрити свій потенціал. Наступає час змін, надійде багато цікавих пропозицій по роботі, тільки не варто поспішати з прийняттям рішень. У спілкуванні стежте за своїми висловленнями, почувши критику, не поспішайте ображатися, а зробіть правильні висновки. У вихідні ви ризикуєте стати жертвою лестощів і маніпуляцій. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Може початися стрімкий зліт активності та приплив життєвих сил. Справи на роботі обіцяють складатися досить успішно, особливо в питаннях кар’єри, можливо, ви одержите втішну й вигідну пропозицію. Згадайте про старих друзів, поновлення дружніх відносин може виявитися для вас досить корисним, не забудьте запросити їх у гості. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – онеділок.

 

РИБИ (20.02-20.03). Вас можуть відвідати реформаторські ідеї, їх логічність, стрункість і майже математична краса можуть закрутити голову кожному. Зафіксуйте їх, потім знадобляться. Незважаючи на робочу суєту, обов’язково влаштуйте собі невеликий перепочинок. Бігати, намагаючись усе встигнути, не варто, інакше повністю втомитеся до вихідних. Сприятливий день – середа, несприятливий день – п’ятниця.