На чотири з тринадцяти автобусних маршрутів по Чернігівському району не знайшлося бажаючих перевізників. ФОП Геннадій Купрійчук відкликав свою заявку, подану на розгляд конкурсного комітету з перевезення пасажирів за маршрутом «Чернігів-Шибиринівка», де планувалися два щоденні рейси. Відтак, заявки на вісім маршрутів від чотирьох перевізників розглянули члени конкурсного комітету 19 травня. Провів засідання заступник голови Чернігівської РДА Віталій Шаповалов, брали участь заступник голови Чернігівської районної ради Василь Леоненко, головний спеціаліст профільного відділу РДА Денис Александров та інші члени й членкині комісії.
Конкурс на визначення перевізників Чернігівська РДА оголосила ще в квітні, до цього часу тривало подання документів. Тепер йде вивчення поданих матеріалів та підготовка до нового конкурсу, адже бажання виїжджати на маршрути за напрямками «Чернігів-Ладинка/санаторій «Десна», «Чернігів-Замглай», «Чернігів-Бігач» та «Козелець-Борсуків» не знайшлося. Щодо Шибиринівки, то за словами Віталія Шаповалова, він дублюється іншими рейсами автобусів, в ОДА подано документи про скасування маршрутів «Чернігів-Шибиринівка».
Популярними виявилися напрямки «Чернігів-Халявин» та «Чернігів-Петрушин», заявки на які подали одразу два претенденти – фізичні особи-підприємці Микола Деркач і Федір Півень. Хто саме стане переможцем, визначать за тиждень, під час наступного засідання конкурсного комітету, який обере переможця за кількістю балів, що нараховуються за «плюсами» – комфортністю та віком транспорту, його доступністю для маломобільних верств населення (людей із особливими потребами) тощо.
ФОП Деркач також претендує на маршрут «Чернігів-Скорінець», ФОП Вадим Попович – «Чернігів-Вікторівка ч/з Слободу». На інші напрямки «Чернігів-Золотинка», «Чернігів-Гусавка», два маршрути «Чернігів-Ріпки» надійшла заявка від ДП «Пассервіс» ВАЗ «Чернігів автотранссервіс».
Наталія БУШАЙ