Соціологічна група «Рейтинг» 20 равня опублікувала результати дослідження, приуроченого двом рокам перебування на посаді Президента України Володимира Зеленського.

Ініціативи та діяльність Президента за 16-ма напрямками пропонували оцінити на «відмінно», «добре», «задовільно», «важко відповісти», «незадовільно» або  «жахливо».

Більшість оцінили діяльність як «незадовільну» й «жахливу» за рівнем боротьби з корупцією, зменшенням впливу олігархів на політику, економічним розвитком, соціальним захистом населення, при чиненням вогню на Донбасі.

Позитивно сприймають програми «Держава в смартфоні», «Велике будівництво» та «Звільнення полонених і заручників». Детальніше – на схемі, цифри – то відсотки.

Дослідження проведене 16-18 травня серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Статистична похибка не перевищує 2%.