Може б і забули, так про це нагадала наша дорога читачка Катерина Феделеш із села Антоновичі Михайло-Коцюбинської селищної ради. Святкувати ніколи, бо готуємо до друку черговий номер. Чим наповнимо? Тим, що емоційно наповнило й збагатило нас.

 

Репортаж із чудового свята – Дня міста Городня. Матеріал про причини постійних пожеж у чернігівському ресторані «Буба». Й про пам’ять до тих, хто колись творив історію нашого краю. Наприклад, про 105-ту річницю з дня народження Андрія Герасименка з Анисова. Також друкуємо розповіді про громади великого Чернігівського району, зараз – про Деснянську, далі – за алфавітом. Й ще багато чого цікавого й корисного!

 

«НК» – єдине видання Чернігівщини, де досі друкуються авторські аналітичні матеріали на економічну, соціальну, побутову тематику. Нам неприємно копирсатися в проявах людської непорядності й друкувати те, що не сприятиме зростанню нашого читача в інтелектуальній, моральній та духовній площинах. Хоч нам і непросто, бо багато хто з колишніх наших друзів вважає газети «вчорашнім днем», а є й такі, які згадують про «НК» тоді, коли їм треба.

 

Споживацьке ставлення до газети – це теж звична для нас річ. Ви про нас пишіть, ходіть на наші зібрання, хваліть, які ми молодці. Але передплачувати газету у нас грошей немає. Це ми про районну ветеранську організацію, коли комусь цікаво.

 

Безумовно, зручніше, оперативніше й, головне, – безплатно користуватися соцмережами. Та про безплатний сир ви знаєте все, що треба знати. Словом, обирайте самі. Але потім і не плачте в нашу камізельку, тобто жилетку.

 

Але хочемо звернути увагу й на таке. От подивіться на сторінці будь-якого органу державної або місцевої влади, скільки переглядів або вподобань під, наприклад, привітанням до Дня працівників лісу? Менше сотні. А якби воно було надруковане у газеті? Це кількість передплатників, помножена на два.

 

Отож зарано ставити крапку в історії друкованих ЗМІ, які на сьогодні є ЄДИНИМ ОФІЦІЙНИМ ЗАСОБОМ ІНФОРМАЦІЇ, на відміну від інтернет-видань, ЗАРАНО!

 

А ще хочемо похвалитися, скільки подарунків ми даруємо нашим передплатникам. Лише задумайтеся: пів тонни цукру отримали від нас наші читачі. Тонометри, пилососи, мультиварка, набори садових меблів, побутова техніка. Це неповний перелік того, що ми готуємо для конкурсу передплатників. І це вам не чашка з логотипом).

 

Єдине, чим нам дорікають, що «НК» друкується не в кольорі. Але ж газета – це не журнал «Мурзилка». І головне не колір, а наповнення. Принаймні, на нашу думку.

 

Ми пишаємося тим, що робимо й переконані, що сьогодні «НК» – найкраще видання Чернігівщини! Тож, з Днем народження, наш дорогий і вічно юний дідугане! Ніхто тебе так не любив, не доглядав, не плакав, як ми! Живи довго! Ми з тобою будемо до останньої крапки!

 

На підтвердження вищезазначеного, викладаємо номер «НК» від 16 вересня. За бажання, можете передплатити електронне видання й отримувати щосереди свіжий номер! Вартість – 2,50 грн. Річна передплата – 130 грн.

Передплату на паперовий варіант можете оформити у відділеннях зв’язку або листонош пересувних відділень «Укрпошти», яким красно дякуємо за співпрацю. Ціна на півроку – 130 гривень 20 копійок. Розумні з нами!